Na to, aby ste boli úspešní musíte byť vždy o krok pred konkurenciou. Pomôžeme vám odlíšiť sa od iných reštaurácií a optimalizovať prácu personálu vo vašej prevádzke.

Dáme možnosť hosťom pohrať sa s jedlom vankúšikmi prstov ešte skôr ako ho naservírujete a naštartujete Pavlovými reflexami chuťové poháriky vašich hostí.


Mobilný čašník

mobilny casnikMobilný čašník je zariadenie postavené na zariadeniach iPad, iPad mini, iPhone, iPod. Úlohou mobilného čašníka je efektívne využiť personál a čas na spracovanie objednávky hosťa. Už nemusí čašník pri objednaní jedla utekať do kuchyne rozkopnúť dvere a zakričať "dva guláše a pivo" ale pohodlne pri stole zákazníka zadá do objednávky jedlo a nápoje, ktoré si hosť objednal a na objednávkovej tlačiarni v kuchyni a bare oznámi personálu aké jedlo a nápoje má pripraviť.

Takto si jednoducho čašník zozbiera objednávky na rajóne od všetkých hostí a súbežne s ním sa v prípravni jedál a nápojov pripravujú objednané jedlá a nápoje.Interaktívny jedálny lístok

jed listokInteraktívny jedálny lístok je obdoba mobilného čašníka s tým, že hosť nemá možnosť odoslať objednávku do prípravne jedál, nápojov, ale slúži ako luxusný jedálny lístok.

Podávajte Apple iPad ako interaktívny jedálny lístok, z ktorého sa môže hosť dozvedieť viac. Po rozkliknutí jedla má hosť možnosť zistiť zloženie, postup prípravy a v neposlednom rade ako jedlo vyzerá. A to zaváži na 90% pri jeho rozhodovaní.

interaktivny jed listokInteraktívny jedálny lístok je možné podávať z ruky alebo zapracovať do stola. Na obrázku môžete vidieť dielenské zapracovanie do jedálenského stola. Vďaka špeciálnemu boxu je inštalácia jednoduchá a časovo nenáročná. Súčasťou je odolné sklo Spectu Glass, ktoré chráni displej iPadu. Hostia, ktorí sedia pri stole si môžu okno jedálneho lístka otáčať gestom jedného prsta podľa potreby.