Účtovný systém Oberon

OBERON je súbor účtovných programov určený pre malé a stredne veľké firmy. Vyznačujú sa jednoduchosťou, prehľadnosťou, intuitívnym ovládaním. Veľkou prednosťou OBERON-u je stabilita v jednoužívateľskej ako aj v sieťovej prevádzke.

Môžete používať všetky programy spoločne prípadne len niektorý z nich. OBERON umožňuje jednou inštaláciou spracovávať účtovníctvo pre jednu alebo neobmedzený počet firiem. Viac informácií sa dozviete na oficiálnej stránke programu.

oberon uctovnictvoÚčtovníctvo

Intuitívne podvojné a jednoduché účtovníctvo, automatické účtovanie eKasa dokladov a integrácia s ostatnými modulmi. Účtovanie so systémom OBERON je jednoduché, rýchle a prehľadné.

oberon uctovnictvoSkladová evidencia

Všetky evidencie skladu na jednom mieste. Systém ponúka rozšírenú cenotvorbu, varianty, výrobné čísla, komunikáciu s internetovým obchodom a veľa ďalších možností.

oberon uctovnictvoPokladnica OBERON

Plnohodnotná registračná pokladnica, ktorá podporuje eKasa zariadenia a ďalšie pripojiteľné zariadenia. Možnosť vybrať si režim podľa charakteru prevádzky.

oberon uctovnictvoMzdy a dochádzka

Spoľahlivý nástroj na evidovanie pracovného času, dochádzky a spracovanie mzdovej a personálnej agendy. Synergia s dochádzkovými terminálmi a jednoduchý výpočet všetkých typov miezd.

oberon uctovnictvoHotelová recepcia

Všetky štandardné agendy a podpora nástroja Hotel Channel Manager na prepojenie s množstvom rezervačných portálov (Booking.com, Expedia atď.).

oberon uctovnictvoCRM a registratúra

Dokonalý prehľad nad obchodných prípadmi a plnením pracovných úloh. Jednoduché spravovanie registratúrneho plánu a vedenie registratúrneho denníka.

oberon uctovnictvoEvidencia vozidiel

Jednoduché evidovanie dopravných výkonoch vozidiel vo firme. Na používanie evidencie nie je potrebná licencia, dostupné sú všetky funkcie bez obmedzenia.

oberon uctovnictvoMobilné riešenia

Manažérskym nástrojom OBERON Web máte prehľad o všetkom - automatickom účtovaní eKasa dokladov či s mobilnými terminálmi a mobilným čašníkom.